לתרום לעץ כאן
ערוץ שמונה צילם אותנו לתכנית "למה מה"
  ‎ דף בית > התקשורת והעץ

סוף סוף, זה קורה

מטבע הדברים, לקחנו חלק במהפכה. זאת בעיקר שאנו מאמינים, למרות כל הספקנות, שהיא תגיע ושזה יקרה בעזרתנו. כל כך טוב לראות שכל הדברים שדיברנו עליהם ועשינו אותם עד כה, מתרחשים, בלעדינו ואיתנו. על הפרק - אסיפות שכונתיות! בכתבה של חגי מטר ב"זמן תל-אביב", בין השאר, מרואיין אייל שלנו על הנושא.

לקריאה: כאן.

כמו באיטליה

ידידתנו רחל טל-שיר איזכרה אותנו (שוב) בטור האישי שלה בעיתון "הארץ" - "לאכול או לא לאכול". הפעם זכינו לכבוד רב - אנו מאוזכרים לצד מסעדה צמחונית בעל כוכב מישלן ! לאחר הכתבה, הגיעו שלושה אנשים לאכול אצלנו - איזה כיף !

תיקון קטן: מחיר הארוחה שונה וכעת הוא עומד על 55 ש"ח כולל הקינוח.

לקריאה: כאן.

גרילה בגלוב(ו)ס

ב"גלובס" של יום חמישי,ה21.7.11, התפרסמה כתבה מאת צאלה קוטלר על המטפחים שלוקחים את העניינים לידיים היכן שאף אחד לא מסכים לעשות זאת - גנני הגרילה. זכינו לאזכור נאה שם, כולל שיחה נאה עם אייל שלנו. מצער אותנו לשמוע שהעיריות והמועצות מזניחות שטחים, אך משמח לשמוע שיש מי שמפריח אותם.

לקריאה: כאן.

החלמית, החרצית, החובייזה והצ'יקי

הנה כתבה מה23.1.11 שפורסמה בעיתון "הארץ" (גם במודפס), מאת רועי צ'יקי ארד על סיור ליקוט העשבים, שאותו מנחה אלון שלנו, בין השאר (שימו לב, הוא גם מצולם בתמונה). הכתיבה של צ'יקי משעשעת, והסיור - עוד יותר.

לקריאה: כאן.

טבעונאות, ב-ט' הידיעה

הנה כתבה על טבעונאות, שהיא טבעונות עם אוכל נא. אין לזה קשר למגורים בקרית טבעון, אבל יש לזה קשר לסדנא (ולא סדנה) שלנו - "הפסקת אוכל".

ראוי לציין שהכתבה הייתה חלק מגליון "עכבר העיר" (החדש) שעסק לא מעט בחיים ירוקים, ובו כיכבנו בערך בכל העיתון. עותק פיזי מהגליון שמור אצל אסף, ובקרוב גם נעלה עותק אלקטרוני, במידת האפשר.

לקריאה בינתיים: כאן.

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196