לתרום לעץ כאן
עץ בעיר התארח בביאנלה לאדריכלות הנוף העירוני בבת ים - סדנאות היצירה של עדי היו מרכז המשיכה
  ‎ דף בית > אירועים ירוקים בעיר
indicator < כסלו
א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
יא
יב
יג
יד
טו
טז
יז
יח
יט
כ
כא
כב
כג
כד
כה
כו
כז
כח
כט
ל
הירח   הלילה

סרטים לחברים 2

חברות וַחֲברים של העץ (וגם השוקלים להצטרף), אתם מוזמנים למפגש נוסף של עדכונים על הנעשֶה בעץ, על ההתקדמות בגיוס החברים ועל התוכניות להמשך, בליווי פינוקים מהמטפח ואולי גם סרט.

עוד כמה מלים כאן.

מוצ"ש 3/7, 18:00.

בתים מבפנים 8-9/5/09

ל"בתים מבפנים" שמור מקום של כבוד אצלנו, כאן בעץבעיר. כאלף איש, שחלפו כאן ביומיים בשנה שעברה, לא יימחו מזיכרוננו. יומיים של בתים פתוחים ברחבי תל אביב, והדירה האקולוגית היא אחת מהם גם השנה. סיורים מודרכים, הרצאות, סדנאות , מכירה של מוצרים שמשנים ועוד הפתעות.

עכשיו, כשהאביב בפתח, ובתים מבפנים 2009 באופק, זה הזמן להיכנס לעוד גל של שיפוצים, להמתין לזרם המבקרים ולהמשיך להציב את עץבעיר על מפת תל אביב.

ואיך תיראה מפת תל אביב על-פי עץבעיר? כמובן, מנוקדת בערימות קומפוסט לרוב. ולכן אך מתבקש, שהיומיים של בתים מבפנים יינעלו באירוע הוקרה למאה הקומפוסטאים הראשונים של תל אביב, ששיאו בהזמנתם לסמן את מיקומם על המפה הגדולה שעל קיר הסלון האקולוגי. כך אנו בוחרים לחוֹג מאה שנה לתל אביב!

בוחרים עצים

היום הגדול הגיע! יום ששי האחרון, יעקב גילת מתרוצץ סחרחר בין תחנות חלוקת השתילים, כאן בעץבעיר הכול ערוך, מגשי השתילים בשורות, משולטים, השולחן עם תמונות העצים ותיאוריהם וההנחיות לנוטע. עץ נולד ומתחיל ללכת.

עץ נולד

אלמלא נקרא הפרויקט היפהפה הזה "עץ נולד", אפשר היה לכנותו "עץ בעיר". אלפי שתילים של עצים ארצישראליים יחולקו לתושבי תל אביב וחולון לנטיעה בחצרות הבתים חינם אין כסף. זו יוזמה של יעקב גילת, מהנדס ומוסמך במינהל עסקים וחבר בפורום הירוק, בשיתוף החברה להגנת הטבע בת"א-יפו והסביבה, הפורום הירוק לאיכות החיים בת"א-יפו, הקרן הקיימת לישראל ועיריית ת"א-יפו.

עץ נולד בעץבעיר, יום ששי 6/2 בשעות 15-10

לכבוד ט"ו בשבט עץבעיר מזמין אתכם לבקר ולצאת עם שתיל של עץ לנטיעה בחצרביתכם. עץ נולד מחלק לתושבים שתילי עצים לנטיעה בחצרות הבתים, חינם אין כסף. אחד ממוקדי החלוקה יהיה, איך לא, בעץבעיר. כמדי יום ששי בשעות אלה תהיה הדירה האקולוגית פתוחה, ויימכרו מוצרים שמשנים, ובמרכזם חבילות שי לחג.

בשעה 10:00 ייערך סיור מודרך בדירה, ובשעה 13:00 תתקיים הדרכה בנושא קומפוסט ובמקביל סדנת יצירה לילדים ולמבוגרים. נבקש 10 שקלים ממשתתף.

אם אתם מעוניינים לקבל עצים, תוכלו לבחור מתוך הרשימה ולכתוב אלינו את הזמנתכם לכתובת הסמלית: alon at citytree . net. הבאים לקחת שתילים מתבקשים להביא שקית ניילון משומשת לעטיפת בית השורשים.

ובמוצ"ש המסיבה.

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196