לתרום לעץ כאן

Missing Header Image for

נושאים בענף

מתנות בהזמנה

אריזות המתנה המתחשבות שלנו יכולות להתאים לכל מטרה. הנה השבוע השל הזמינו מספר מתנות שאותם יעניקו כמתנות פרידה. לא ממש פרידה, כי את השל אף פעם לא באמת עוזבים, כמאמר הברכה אשר מצורפת למתנה, ובכל זאת בהשל רצו להעניק משהו מתוק ומתחשב "להמשך הדרך".

בקעריות ממוחזרות של אילת, ארזנו תמרים, שקדים מחבשוש, ובמרכז צנצנת טחינה או עוגיות של תומר שהיו שני הפריטים המועדפים על ורד מהשל. ניתן למקם שם גם גרנולה, או חבילת קרקרים חיים, או דיבשה, או מיובשים עונתיים.

ארזנו הכל בצלופן מתכלה, תרומתו של יריב ספקטור מנטורה-מודיפלסט, קשרנו בסרט משאריות בדים איכותיים של כותון, והוספנו כאמור ברכה לפי הזמנה.

הברכה היא גם שובר הנחה לסדנה - כך אנו מעלים את הסיכויים שהנייר שלה יגיע למיחזור בערימת הקומפוסט שלנו : )

מתנות לט"ו בשבט

לכבוד ט"ו בשבט נכין חבילות שי על בסיס התמרים האורגניים מסמר ושקדים ישראליים, עם הקליפה. התמרים מגיעים בארגזים לבנים אותם אילת ממחזרת והופכת לקערות הגשה... לתמרים! התמרים מגיעים מסמר שבערבה והם אורגניים וטעימים להפליא, השקדים מגיעים מחבשוש וכיף לפצח אותם. במרכז החבילה תוכלו להניח דבשה של סחר הוגן, צנצנת זעתר של סחר הוגן, או צנצנת קטנה של טחינה משובחת, או חבילת עוגיות פירות יבשים של תומר או חבילת תפוזונים סיניים מיובשים. את הכל נארוז לכם בצלופן מתכלה בקומפוסט ונקשור בסרט ירוק, משאריות בדים כמובן.

הקערה של אילת מעולה כקערת הגשה לתמרים, או קערת איסוף לקליפות השקדים וגלעיני התמרים. מניסיונינו בסלון האקולוגי, ברגע שמוגשים תמרים ושקדים לאורחים, יש צורך בקערת איסוף מכובדת המתמלאת לה חיש קל. את קליפות השקדים אנו מפזרים לאחר מכן כחיפוי קרקע בגינה.

מחירי החבילות: מ- 45 ש"ח לחבילה עם צנצנת טחינה ועד 60 ש"ח לחבילה עם דבשה. תסתכלו באלבום התמונות שלנו ליותר פרטים.

חבילות שי לט"ו בשבט

יש לנו שלוש חבילות לבחירתכם במחירים של 39 ו-49 שקלים לחבילה, כולל מע"מ. יש ברושור כאן. מהרו והזמינו! : )

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196