לתרום לעץ כאן
ערוץ שמונה צילם אותנו לתכנית "למה מה"
  ‎ דף בית > התקשורת והעץ

רוני אורזת לבד, בברכת שנה טובה!

שנה טובה לכולנו! ולכבוד השנה החדשה, מתנות לחג הן אולי הכרח, אבל האריזות - בהכרח לא! הנה כאן בטור החדש של ידידתנו רוני פיבלוביץ' בNRGמעריב, 26.9.11, זכינו בהמלצה למתן סדנאות במתנה לחברים! תחשבו על זה...

לקריאה: כאן.

סוף סוף, זה קורה

מטבע הדברים, לקחנו חלק במהפכה. זאת בעיקר שאנו מאמינים, למרות כל הספקנות, שהיא תגיע ושזה יקרה בעזרתנו. כל כך טוב לראות שכל הדברים שדיברנו עליהם ועשינו אותם עד כה, מתרחשים, בלעדינו ואיתנו. על הפרק - אסיפות שכונתיות! בכתבה של חגי מטר ב"זמן תל-אביב", בין השאר, מרואיין אייל שלנו על הנושא.

לקריאה: כאן.

עץבדבהוז

הסיפור של הבניין ברח' דב הוז הוא עצוב, עצוב מדי, בעיקר בגלל היחס של הרשויות אליו - כשהמחאה עולה שלב, הרשויות יושבות "על קוצים" וינהגו כך לכל גילוי אזרחות ולא משנה אם הוא מזיק או לא. יוצא מכך שגם גילויי אזרחות טובה שתורמת לעיר ולסדר, נתפסים כמפרי חוק. המסקנה ברורה - לעירייה יש סדרי עדיפויות משלה והאזרחים אינם חלק ממנה. הנה דוגמה לסיפור כזה שגם לנו היה חלק בו, מתוך הבלוג המצוין של יואב לרמן - "עוד בלוג תל אביבי". נדמה שאת הסיפורים הללו אפשר למצוא רק בכלי תקשורת אלטרנטיבי כמו זה.

לקריאה: כאן.

מן הארכיון: עץבעיר בבית הפתוח

זוכרים את ההפנינג הירוק הגדול במכון התקנים שהיה בחודש מאי וגם אנחנו היינו שותפים לו ? הנה קליפ סיכום שהועלה ליוטיוב למי שלא היה וגם למי שהיה.

לצפייה: כאן.

כמו באיטליה

ידידתנו רחל טל-שיר איזכרה אותנו (שוב) בטור האישי שלה בעיתון "הארץ" - "לאכול או לא לאכול". הפעם זכינו לכבוד רב - אנו מאוזכרים לצד מסעדה צמחונית בעל כוכב מישלן ! לאחר הכתבה, הגיעו שלושה אנשים לאכול אצלנו - איזה כיף !

תיקון קטן: מחיר הארוחה שונה וכעת הוא עומד על 55 ש"ח כולל הקינוח.

לקריאה: כאן.

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196