לתרום לעץ כאן
  ‎ דף בית > מה הכי שווה עכשיו >‏ חמישים נשים, המון בגדים משומשים וזיהום הסביבה
נושאים בענף

12/05/07
חמישים נשים, המון בגדים משומשים וזיהום הסביבה

שוב חילופי עונות, שוב סידור ארונות בגדים. זמן מצוין להפרד מכל מה שאין לנו צורך בו. יש סיפור זן קטן על נזיר וסל מלא בתפוחים. בשביל להכניס תפוחים לסל צריך קודם לפנות להם מקום ולזרוק תפוחים ישנים.

אז הזמנתי את החברות שהזמינו עוד חברות ומפה לשם היו אצלי בסלון בסביבות החמישים נשים. רעבות לבגדים. צעקות שמחה, צחקוקים, היכרויות חדשות והמון בגדים החליפו ידיים. כולן יצאו מאושרות עד הגג.

כל הבגדים שנותרו- תראו בתמונה, המון המון בגדים...הולכים לתרומה ובנוסף נאספו 600 ש"ח (כל אחת התבקשה להשאיר 5 ש"ח על כל בגד, כך תחשוב טוב אם היא באמת צריכה אותו) שהולכים לתרומה גם.

אז עכשיו נותר לי לעשות סבב חלוקת בגדים ולא חסר למי- עובדים זרים, מעוני נשים מוכות, אנשים דלי אמצעים. הכסף שנאסף ייתרם לחסרי אונים מסוג אחר- בית מחסה לחתולים עזובים. גם להם מגיע!

תרבות השפע שאנו חיים בה מייצרת עוד ועוד מוצרים חדשים כשיש בעצם כל כך הרבה מוצרים משומשים שיכולים להספיק לכל העולם. מה הבעיה ביצור? זיהום הסביבה, ניצול עובדים במדינות העולם השלישי, ייצור חומרים שלא מתמחזרים ועוד צרות למיניהן.. תחשבו על זה.

- גליה קרפול

Share/Bookmark

תגובות

comment

דבר ראשון כל הכבוד לכם!. דבר שני נורא נחמד וחשוב לתרום גם כסף- אבל לפי דעתי יהיה יותר נחמד אם זה לא יהיה כל כך שרירותי ומחייב... ושכל אחד ישים את הסכום שנראה לו.

-- לימור, 13/06/07
comment

עלו והצליחו!

מחמם את הלב וממלא את הרוח.

איני רואה כאן כל שרירותיות או כפייה בדומה למגיבה לפני.

כל טוב ושנה טובה לכן ולהולכים על שתיים, ארבע או כמה שזה לא יהיה.

-- ניצה, 04/10/07

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196