לתרום לעץ כאן

Missing Header Image for

  ‎ דף בית > כמה עולה אורגני? >‏ בחזרה לטחינה - והפעם עוד יותר בזול
נושאים בענף

28/08/07
בחזרה לטחינה - והפעם עוד יותר בזול

האקו-יוגה היה תירוץ נהדר לחשוב שאני צריכה המון המון טחינה. אז התקשרתי לירון וביקשתי שני דליים. אחרי ששמעתי שדלי אחד שוקל 17 קילו ועולה 480 שח, נרגעתי והחלטתי להסתפק באחד. הדלי הגיע אלי באדיבותם של זוג הורים חביבים שעשו את הדרך מחיפה לתל אביב ממילא. בכל מקום בו הדלי עצר בדרכו אלי הוא הוריד קילו ממישקלו, מזל שלא היו יותר מדי תחנות...

בקיצור, עכשיו יש לי שפע טחינה ולא אף צנצנת נוספת מיותרת ועכשיו היא עולה לי 28 שח לקילו - הכי זול שיכול להיות. הדלי ישמש אותי יפה בגינה או בבית לכשתיגמר, חסכתי לירון ניירות והדבקות ובאופן כללי אני נהנית מכל העניין. מי שמכור כמוני יכול להתקשר לירון ולהזמין ממנו דלי: 054-498-2239 או אם אתם בצפון הישן ורוצים להגיע אלי עם צנצנת ריקה או שתיים למילוי מחדש במחיר זול זול, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר (דרך האתר ב"צור קשר", כיתבו לתמי).

Share/Bookmark

תגובות

comment

אני מאוד אוהבת טחינה משומשום מלא
וקראתי בערכים התזונתיים שיש בה הרבה שומן רווי.
מה הכמות הרצויה לאכול ממנה? והאם זה בריא לאכול הרבה ממנה?

-- רחל, 23/03/08
comment

ממש לא בריא לאכול המון טחינה, וזו הבעייה עם הטחינה המלאה הזו - שאי אפשר להפסיק איתה! : ) השומן של טחינה לא מחוממת הוא בסדר. משמין כמו כל שמן, אבל איננו מזיק לבריאות כמו שמנים מן החי, או כל שמן מחומם. טחינה, כמו כל מקור שומני חי וטרי היא בריאה. וזו שלנו עשויה משומשום מונבט אז גם רב הסיכויים שהסידן שבה זמין לנו.

-- תמי, 18/01/09

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196