הִנְּנִיקורס כישוף, אקולוגיה עמוקה ושובה של האלה
8 שיעורי זום ועוד מתנות -- מתחילות ביום רביעי הזה! 23/6 בשעה 19:00

שובה של האלה?

זה אלפי שנים האנושות מנסה את הסדר הפטריארכלי, ומה נאמר? זה לא הולך כל-כך טוב, וכרגע אנו במשבר גדול. משהו חסר, ונדרש תיקון יסודי.

שינוי עולם מבקש שינוי סדרי עולם.

כשאנחנו מחזירות את האלה, אנחנו מחזירות את הסדר של אימא לעולם, את הכוח שלנו ליצור ולפעול בהרמוניה, ואת הרוך שנפקד מעולמנו. אנחנו לא מגרשות את האל! אנחנו רק מורידות אותו מכיסאו הרם, בחזרה אל האדמה, ומזמינות אותו לשחק יחד, על פי חוקיה של טבע.

כדי להשיב לעולמנו את יופיו, אנחנו יוצאות למסע גילוי של כוחותינו הנסתרים. אנו צוללות לסיפורים שלא סופרו על סדרי עולם קדומים, ומספרות סיפור חדש על עולם יפה יותר שרְחָמֵינוּ יודעות שאפשרי.

נצא למסע ב-23 ביוני 2021, יום רביעי, בשעה שבע.

ניפגש לשמונה פעימות, כל יום רביעי בערב

19:00 – 20:30

הסדנאות מוקלטות וזמינות לכל משתתפות הקורס, יחד עם עוד מתנות.


מה לומדות?

בהשלמה לעולם הקיימות המעשית של עץבעיר, כאן אנחנו צועדות בשדה שבו האוצרות טמונים מתחת לפני האדמה - בתת המודע האישי והקולקטיבי שלנו, בזכרונות שלנו, בכתבים וברעיונות שהיו אסורים ונשכחו במשך אלפי שנה.

אנחנו חוזרות! אנחנו חוזרות לאמת שלנו כנשים, להיסטוריה הנשכחת של אנושות הרמונית, שואלות מה שבר את ההרמוניה ומגלות סיפורי שיבה אל הדרך. סיפורי דרך חדשה-ישנה, רפואה למשבר הרב ממדי שאנחנו נתונות בו.

כל שיעור נפתח במדיטציה סביב מילה אחת מתוך לחש בן שמונה מילים. החלק המרכזי של השיעור מוקדש לנושאים שונים סביב האלה, האקולוגיה, והכלים של המכשפה, בעבר והיום. השיעורים נעים עם היסודות, עם ממד הזמן ועם סמלים ותבניות. נתייחס כמובן גם לאדמה, לצמחים ולשיקויים, לגוף שלנו ולתזונה שהוא מבקש - לא נזניח את הצד המעשי.

כל שיעור מלווה במצגת יפה ובסיומו הבמה נפתחת לדיון ושאלות. ניתנות הצעות לתרגול ולמחשבה בין השיעורים, כמו גם גישה לקבוצת פייסבוק שבה ניתן להרחיב את הדיון והיריעה.


מה מקבלות?

  • 8 מפגשי זום, שעה וחצי כל פעם, בליווי מצגת משובבת נפש.
  • מפגש סיכום חגיגי בעץבעיר, בעולם האמיתי!
  • השתתפות במעגל ירח אחד בעץ במתנה.
  • גישה לסדרת השיחות על כישוף ואקולוגיה, ״8 שיחות עם 8 מכשפות״, שבה תמי משוחחת כל פעם עם מורה אחרת שלה.
  • גישה להקלטות השיעורים, לצפייה, או צפייה חוזרת, בזמן שנוח לכן.
  • 8 מילים לחיבור אל כוחות הקסם שלנו.
  • שיתוף בקהילה - הזדמנות להרחיב את היריעה, לשתף במחשבות, בגילויים ובלינקים, בקבוצת הפייסבוק הפרטית של קורס הכישוף.
  • תרגול בבית - הנחיה לצעדים פרקטיים, שיכניסו את הקסם לחיי היום יום שלכן, משבוע לשבוע.

איך זה יעבוד?

הקורס בנוי סביב שמונה מילים, לחש קסם לחיבור-מחדש לעצמנו ולאדמה. בכל שיעור נצא למסע מחקר קטן סביב מילה אחת מתוך הלחש. דרך המילים נפגוש את ארבעת האלמנטים, את הזמנים והעונות, ניזכר בסיפורים שלא סיפרו לנו, ונגלה את הכוח שלנו לכתוב לחשים, לרקוח שיקויים, ולהביא ריפוי.

בין השיעורים נשתף בחומרי וידאו ובמידע נוסף דרך ווטסאפ וקבוצת פייסבוק פרטית, ותוכלו גם להתייעץ איתנו. תקבלו משימות ותרגולים שיכניסו את הקסם לחייכן צעד אחרי צעד.

לסיום ניפגש למפגש אחד אמיתי שבו נעבוד עם צמחים.

תאריכי הקורס

השיעור הראשון יתקיים ביום רביעי 23 ביוני (19:00 – 20:30)

שיעור הזום האחרון יתקיים ביום רביבי 11 באוגוסט

מפגש חגיגי בעולם האמיתי יתקיים ביום שישי 20 באוגוסט, בבוקר.


הערה חשובה

הקורס אכן מוקדש לתחייתה של האשה, האלה, בעולם החומר והרוח, ועוסק רבות בארכיטיפים נשיים, אבל אין הדבר אומר שהוא פתוח לנשים בלבד! אנו מזמינות אתכם'ן, מכל הקשת המגדרית - אם אתם שומעים את הקריאה, הצטרפו אלינו!

מחיר הקורס

מחיר תמיכה בהמשך
* למי שרוצה ויכולה לשלם יותר
480
מחיר רגיל
* כאילו שיש דבר כזה בעולם
380
מחיר מיוחד לפטרוניות
* למחבקות של העץ בפטראון
180

מנחה: תמי צרי

מייסדת ״עץבעיר״ (2006), מרחב המממש הלכה למעשה את החזון האקולוגי בלב תל אביב. בוגרת בצלאל, אמנית מיצג, עמיתת מרכז השל ואשת פרמקלצ'ר, אקולוגית עירונית ומורדת בהכחדה. ממובילות קהילת הקיימות בישראל.

תמי קשובה לקריאתה של האדמה ולקריאתם של המדענים לשינוי מערכתי רדיקלי, ומגיבה בלימוד, בהרצאות, במיצגים ובפעולות שיקום במרחב הבית והסביבה הקרובה, תומכת במעבר מדמוקרטיה לממשל בר-קיימא (פוסטקפיטליזם), כותבת ומלמדת במסגרות-תוכן שיצרה יחד עם שותפיה בעץבעיר - ״עושות חיים בבית״, ״השיבה הביתה״ ו״קורס הכישוף״, מעבירה חוגי בית הרצאות וקורסים על משבר האקלים, המרד וחיי העיר הפוסטקפיטליסטית האוטופית.

אפשר לפנות לתמי: tami@citytree.net

שוליית הקוסמת: עינת לסט

עינת היתה בדרך הבטוחה לחיים נורמליים להפליא, עם שירות צבאי מסודר ודרך סלולה ללימודי הנדסה. אבל אז משהו השתבש - אולי היה זה האקלים, אולי היתה זו האקולוגיה, אבל עינת החליטה לקחת את הזמן ולהתלמד בעץבעיר. היא הצטרפה כדיירת (״נדירה״), לחיי עץבעיר ב-2020.

מהר מאוד היא השתלבה בכל משימות הניהול השיווק והמכירות, וגם את הידיים היא מלכלכת לא מעט - באדמת הגינה, בדליי הבוקאשי, וגם במיטפח היא שולטת, מהכנת הלחם וארוחת הצהריים היומית ועד שבירת הצנצנת השבועית.

עינת מתלווה לקורס הכישוף כעוזרת הוראה והיא הכתובת לכל שאלה טכנית, וגם לא טכנית.

נסו אותה: 054-750-5847

גלגל השנה של עץבעיר

עץבעיר נולד ברוח החיבור המתחדש לטבע ולמקצבים והיסודות שלה. תמי צרי, מייסדת עץבעיר, נזכרה במחזור השנה הבסיסי, המשלב את מהות העונות והיסודות עם מחזורי השמש והלבנה, והבינה שגלגל השנה הוא מפת דרכים להתעוררות ההרמוניה בין היום יום שלנו ומחזורי הטבע.

קורס הכישוף הוא עוד צעד במסע של תמי ושל עץבעיר בדרך אל אותה הרמוניה. במהלך הקורס נתייחס לנקודות בזמן שדרכן הקורס חולף: הירח והשמש, העונות והחגים - נתחבר מחדש למחזור הדם והלבנה, לרחם ולאינטואיציה - גם מי שאין לה רחם מחוברת, ומוזמנת למעגל : )


שאלות? בקשות? צרו איתנו קשר!

tree@citytree.net | 03-5254196

בווטסאפ, עינת: 054-7505847