סיורים בדירה ובגינות האקולוגיות של עץבעיר

הדרך הטובה ביותר להיחשף למחקר וליצירה שמתרחשים בעץבעיר כבר 16 שנים היא להשתתף בסיור בעץ – כאן ועכשיו, במרכז העיר תל-אביב. אנחנו שמחים להנחות סיורים על פי הזמנה, ויש לנו גם שני סיורים קבועים:
סיור הליקוט עם אלון וסיור הכישוף עם תמי.

מה מקבלים בסיור? חוויה.
ידע, טעמים וריחות, השראה לחיים וחומר למחשבה. איך מכינים קומפוסט בשיטות שונות? איך משיגים ומכינים מזון מיטיב? איך מגדלות מזון בעיר? מה מלקטים? איך חיים ביחד? איך מנקים את הבית מרעלים? ולבסוף – אם זה טוב כל-כך, למה זה נשאר בשוליים? החוויה מפעילה את כל החושים ומעלה שאלות מהותיות.

למי מתאים הסיור? לכל מי שחי על הפלנטה.
סטודנטיות, תלמידים, מכיניסטים, קבוצות שלומדות קיימות, ימי צוות, דייט אקולוגי או משפחות שחוגגות יום הולדת, אפשר גם להזמין סיור אישי לגמרי – הפתיעו אותנו!

משך הסיור: בין חצי שעה לארבע שעות. ככל שיש יותר זמן, אפשר לכלול יותר הדגמות מעשיות (מיני-סדנאות).

דפדפו ותמצאו את סוג הסיור שמתאים לכן...

סיורים לקבוצות

סיור בעץבעיר הוא חוויה מעשירה לכל קבוצה שעוסקת בקיימות או שמעוניינת להתחיל תהליך של הטמעת עקרונות אקולוגיים בפעילות שלה או פשוט לעבור חוויה מיוחדת ביחד.

החוויה כוללת סיור משק בית בין חדרי הדירה האקולוגית, סיור גינון אקולוגי, קומפוסט וליקוט בגינות, כיבוד, והדגמות מעשיות – הכול פתוח להתאמות על בסיס שיחה.

אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם, או שפשוט תתקשרו: 03-525-4196 / 054-750-5847 (אפשר גם בוואטסאפ).

בשיחה נתאם את התאריך, השעה, המחיר, משך הסיור והתוכן שלו, על-פי אופי הקבוצה ומטרת הביקור.

סיור משלכם

בילוי בעץבעיר, עם החבר, עם הדודה, עם המשפחה, עם החבר'ה מהעבודה, יכול להיות הזדמנות מצוינת להעלות שאלות, להציף פחדים, לצחוק יחד על החיים, לטעום טעמים חדשים, להכיר צמחים ופרחים שלא ידעתם שאפשר לאכול ולגלות מחדש שיש מקום גם לפשטות ולישירות.

הסיור כולל סיבוב בדירה האקולוגית ובגינות, שיחה, כיבוד קל, הכנת גלידה או קמבוצ'ה, דחיפת ידיים לחומץ או לקומפוסט – הכול פתוח להתאמות על בסיס שיחה.

אנחנו מתאימים את התוכן ואת המחיר לדרישות וליכולות שלכם – מלאו נא את טופס ההזמנה כאן למטה, ונמשיך בשיחת טלפון.

סיור ליקוט עם ד״ר אלון אלירן

פעם בכמה שבועות, ביום שישי ב-11:00 בבוקר, אלון מוביל את כל מי שמצטרפת לסיור הליקוט סביב כיכר ביאליק. ההליכה קלה ונינוחה ,והמרחקים קצרים – יש כל-כך הרבה מה לגלות ומה ללמוד בכל פינת רחוב ומסביב לכל בניין.

בסיור עוברים על המציאות הספונטניות שברחוב וגם על המציאות הספונטניות-למחצה שבגינות-הפרא שאלון מטפח סביב מבני ציבור בכיכר.

השתתפות בסיור: 100 ₪ / כמה שאתן רוצות

פרטים נוספים והרשמה, בטופס:

סיור כישוף עם מכ' תמי

פעם בכמה שבועות, ביום שישי ב-11:00 בבוקר, תמי מובילה סיור ברחבי הדירה האקולוגית. זוהי ההזדמנות לגלות מה יש בבקבוקונים המסתוריים, ואיך מנהלים משק בית יצרני, יצירתי ושופע כל טוב.

הסיור כולל שיחה עם תמי, הכנת שיקוי קסמים וכיבוד בלתי רגיל.

השתתפות בסיור: 100 ₪ / כמה שאתן רוצות

פרטים נוספים והרשמה, בטופס: