הִנְּנִיקורס כישוף, אקולוגיה עמוקה ושובה של האלה
8 מפגשי זום ועוד מתנות

שובה של האלה?

זה אלפי שנים האנושות מנסה את הסדר הפטריארכלי, ומה נאמר? זה לא הולך כל-כך טוב, וכרגע אנו במשבר גדול. משהו חסר, ונדרש תיקון יסודי.

שינוי עולם מבקש שינוי סדרי עולם.

כשאנחנו מחזירות את האלה, אנחנו מחזירות את הסדר של אימא לעולם, את הכוח שלנו ליצור ולפעול בהרמוניה ואת הרוך שנפקד מעולמנו. אנחנו לא מגרשות את האל! אנחנו רק מורידות אותו מכיסאו הרם, בחזרה אל האדמה, ומזמינות אותו לשחק יחד, על פי חוקיה של טבע.

כדי להשיב לעולמנו את יופיו, אנחנו יוצאות למסע גילוי של כוחותינו הנסתרים. אנו צוללות לסיפורים שלא סופרו על סדרי עולם קדומים ומספרות סיפור חדש על עולם יפה יותר שרְחָמֵינוּ יודעות שאפשרי.

המחזור האחרון התקיים בעברית בקיץ 2021 וזמין לרכישה.

* בחורף 2020 התקיים המחזור הראשון, באנגלית, וגם הוא זמין לרכישה.

מה לומדות?

בהשלמה לעולם הקיימות המעשית של עץבעיר, כאן אנחנו צועדות בשדה שבו האוצרות טמונים מתחת לפני האדמה — בתת המודע האישי והקולקטיבי שלנו, בזיכרונות שלנו, בכתבים וברעיונות שהיו אסורים ונשכחו במשך אלפי שנה.

אנחנו חוזרות! אנחנו חוזרות לאמת שלנו כנשים, להיסטוריה הנשכחת של אנושות הרמונית, שואלות מה שבר את ההרמוניה ומגלות סיפורי שיבה אל הדרך. סיפורי דרך חדשה-ישנה, רפואה למשבר הרב ממדי שאנחנו נתונות בו.

כל שיעור נפתח במדיטציה סביב מילה אחת מתוך לחש בן שמונה מילים. החלק המרכזי של השיעור מוקדש לנושאים שונים סביב האלה, האקולוגיה, והכלים של המכשפה, בעבר והיום. השיעורים נעים עם היסודות, עם ממד הזמן ועם סמלים ותבניות. נתייחס כמובן גם לאדמה, לצמחים ולשיקויים, לגוף שלנו ולתזונה שהוא מבקש.

כל שיעור מלווה במצגת יפה ובסיומו הבמה נפתחת לדיון ושאלות מאת מי שהשתתפה בשיעורים החיים.

ניתנות הצעות לתרגול ולמחשבה בין השיעורים, כמו גם גישה לקבוצת פייסבוק שבה ניתן להרחיב את הדיון והיריעה.


מה מקבלות?

  • 8 הקלטות של 8 מפגשי זום, שעה וחצי כל פעם, של מצגת ויזואלית מרהיבה מלווה בהנחיה הייחודית של תמי.
  • גישה לסדרת השיחות על כישוף ואקולוגיה, ״8 שיחות עם 8 מכשפות״, שבה תמי משוחחת כל פעם עם מורה אחרת שלה. עד כה הוקלטו 3 שיחות.
  • 8 מילים לחיבור אל כוחות הקסם שלנו.
  • שיתוף בקהילה – הזדמנות להרחיב את היריעה, לשתף במחשבות, בגילויים ובלינקים, בקבוצת הפייסבוק הפרטית של קורס הכישוף.
  • תרגול בבית – הנחיה לצעדים פרקטיים, שיכניסו את הקסם לחיי היום יום שלכן, משיעור לשיעור – בקצב שלכן.

איך זה עובד?

הקורס בנוי סביב שמונה מילים, לחש קסם לחיבור-מחדש לעצמנו ולאדמה. כל שיעור הוא מסע מחקר קטן סביב מילה אחת מתוך הלחש. דרך המילים נוצר מפגש עם ארבעת היסודות, עם הזמנים והעונות, עם הסיפורים שלא סיפרו לנו. המשתתפות מגלות כוחות נשכחים לכתוב לחשים, לרקוח שיקויים, ולהביא ריפוי.

מידע נוסף ולינקים להרחבות ניתנים בקבוצת הפייסבוק הפרטית של קורס הכישוף. המשימות והתרגולים שניתנים בשיעורים ובקבוצה מכניסים את הקסם לחייכן צעד אחרי צעד.

האם הקורס הזה הוא בשבילך? הקלטות כבר מחכות לך!

אם גם את מרגישה שיש בך ״מכשפה נמה״ שמחכה לנשיקה – ייתכן שהגעת למקום הנכון.

אם גם את מרגישה שהקסם נלקח מהעולם, ואת רוצה להחזיר אותו – אולי הגעת למקום הנכון.


הערה חשובה

הקורס אכן מוקדש לתחייתה של האישה, האלה, בעולם החומר והרוח, ועוסק רבות בארכיטיפים נשיים, אבל אין הדבר אומר שהוא פתוח לנשים בלבד! אנו מזמינות אתכם'ן, מכל הקשת המגדרית – אם אתם שומעים את הקריאה, הצטרפו אלינו!

מחיר הקורס המוקלט

מחיר תמיכה בהמשך
* למי שרוצה ויכולה לשלם יותר
380 ₪
מחיר רגיל
* כאילו שיש דבר כזה בעולם
280 ₪
מחיר מיוחד לפטרוניות
* למחבקות של העץ בפטראון
180 ₪

מנחה: תמי צרי

מייסדת ״עץבעיר״ (2006), מרחב המממש הלכה למעשה את החזון האקולוגי בלב תל אביב. בוגרת בצלאל, אמנית מיצג, עמיתת מרכז השל ואשת פרמקלצ'ר, אקולוגית עירונית ומורדת בהכחדה. ממובילות קהילת הקיימות בישראל.

תמי קשובה לקריאתה של האדמה ולקריאתם של המדענים לשינוי מערכתי רדיקלי, ומגיבה בלימוד, בהרצאות, במיצגים ובפעולות שיקום במרחב הבית והסביבה הקרובה, תומכת במעבר מדמוקרטיה לממשל בר-קיימא (פוסטקפיטליזם), כותבת ומלמדת במסגרות-תוכן שיצרה יחד עם שותפיה בעץבעיר - ״עושות חיים בבית״, ״השיבה הביתה״ ו״קורס הכישוף״, מעבירה חוגי בית הרצאות וקורסים על משבר האקלים, המרד וחיי העיר הפוסטקפיטליסטית האוטופית.

אפשר לפנות לתמי: tami@citytree.net

שוליית הקוסמת: עינת לסט

עינת היתה בדרך הבטוחה לחיים נורמליים להפליא, עם שירות צבאי מסודר ודרך סלולה ללימודי הנדסה. אבל אז משהו השתבש — אולי היה זה האקלים, אולי היתה זו האקולוגיה, אבל עינת החליטה לקחת את הזמן ולהתלמד בעץבעיר. היא הצטרפה כדיירת (״נדירה״), לחיי עץבעיר ב-2020.

מהר מאוד היא השתלבה בכל משימות הניהול השיווק והמכירות, וגם את הידיים היא מלכלכת לא מעט — באדמת הגינה, בדליי הבוקאשי, וגם במיטפח היא שולטת, מהכנת הלחם וארוחת הצהריים היומית ועד שבירת הצנצנת השבועית.

עינת מתלווה לקורס הכישוף כעוזרת הוראה והיא הכתובת לכל שאלה טכנית, וגם לא טכנית.

נסו אותה: 054-750-5847

גלגל השנה של עץבעיר

עץבעיר נולד ברוח החיבור המתחדש לטבע ולמקצבים והיסודות שלה. תמי צרי, מייסדת עץבעיר, נזכרה במחזור השנה הבסיסי, המשלב את מהות העונות והיסודות עם מחזורי השמש והלבנה, והבינה שגלגל השנה הוא מפת דרכים להתעוררות ההרמוניה בין היום יום שלנו ומחזורי הטבע.

קורס הכישוף הוא עוד צעד במסע של תמי ושל עץבעיר בדרך אל אותה הרמוניה. במהלך הקורס נתייחס לנקודות בזמן שדרכן הקורס חולף: הירח והשמש, העונות והחגים - נתחבר מחדש למחזור הדם והלבנה, לרחם ולאינטואיציה - גם מי שאין לה רחם מחוברת, ומוזמנת למעגל : )


שאלות? בקשות? צרו איתנו קשר!

tree@citytree.net | 058-422-7531

בווטסאפ, עינת: 054-750-5847